top of page

PODMÍNKY REZERVACE A PLATBA

Na místě je možná platba pouze v hotovosti!

Sporty nebo sportoviště je nutné si vždy rezervovat předem v rezervačním systému
Na jednorázové rezervace je možné se přihlásit maximálně 14 dní předem, minimálně 2 hodiny před daným termínem.
Rezervace sportů a sportovišť od 8:00 do 9:00 je třeba rezervovat nejpozději do 22:00 předchozího dne.

Při zakoupení kreditů nebo celosezónní permanentky máte rezervovaný termín na odpovídající dobu.

 

Pro registrace je nutné mít založený uživatelský účet v systému Reenio, přes který si budete rezervovat všechny sporty a sportoviště. Bohužel vám nemůžeme vytvořit první registraci na místě nebo po telefonu, je nutné, abyste zadali do rezervačního systému správně a pravdivě všechny vaše kontaktní údaje.

 

Zrušení rezervace je možné nejpozději 24 hodin předem nejlépe telefonicky nebo sms na tel. čísle +420 605 439 889, případně  e-mailem na skstart.recepce@gmail.comPři zrušení rezervace méně než 24 hodin dopředu budete požádáni o uhrazení rezervace tak, jako kdybyste proběhla, a to převodem, kreditem nebo hotově při příští návštěvě.
 

V případě, že bude třeba rezervaci akutně zrušit ze strany SK Start Praha např. kvůli technickým potížím nebo nečekanému počasí samozřejmě rezervaci neplatíte. SK Start Praha si vyhrazuje právo zrušit vaší rezervaci, samozřejmě budete v takovém případě informováni předem.

Rezervaci je možné uhradit buď v hotovosti, kreditem v rezervačním systému Reenio (kredit lze nabít pouze platbou hotově na recepci nebo dopředu převodem na náš účet, nelze jej dobíjet přímo v systému Reenio) nebo celosezónní permanentkou.
Tenis je možné hradit kartou Multisport. Jedna karta hradí 30 minut na kurtu, k plně hrazené hodině tedy potřebujete 2 karty Multisport. Na jiné sporty se tato možnost nevztahuje.
 

Při platbě kreditem vám bude stržena daná částka při příchodu na recepci, případně při rezervaci zrušené méně než 24 hodin dopředu.

Kontakt v případě chyby rezervačního systému
(v ČJ i ENG - contact for english-speaking people):

Pavla Hadašová

tel.: +420 604 623 366

e-mail: pavla@hadas.cz

bottom of page