top of page

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

 • LUKOSTŘELBA
  Samostatná návštěva střelnice je možná jen po předchozím schválení hlavním trenérem, nebo po účasti na 20 výukových lekcích. Začátečníci mohou samozřejmě využít služeb trenérů na lekcích lukostřelby. Lukostřelbu je možné platit na místě hotově, nebo kreditovým systémem v rezervačním systému Reenio. Lukostřelbu je možné navštěvovat po celý rok. Na venkovní střelnici je možné střílet až na vzdálenost 50 m, ve výjimečných případech pro zkušené lukostřelce i na 70 m. V zimní sezóně je maximální vzdálenost v hale 18 m. Výuku lukostřelby je možné si objednat i na vaši firemní akci, svatbu, grilování a podobně. Sezóna: letní, zimní Půjčujeme: luky, šípy, chrániče Možnosti platby: hotově, kreditem v systému Reenio, celoroční permanentkou (v případě lukostřelby záleží cena a možnosti platby na počtu absolvovaných hodin) Ceník lukostřelby:
 • TENIS
  Zahrát si tenis v centru Prahy? Žádný problém. Rezervujte si kurty a doražte. Máme dva nekryté venkovní tenisové kurty, oba s antukovým povrchem. V rezervaci jako Kurt 1 (blíže k budově) a Kurt 2. Tenisový kurt můžete navštívit v libovolném počtu osob nebo si sebou vzít trenéra. Za poplatek je možné si zapůjčit tenisovou raketu a míčky. Kurt je možné platit na místě hotově, nebo kreditovým systémem v rezervačním systému Reenio. Na tenisové kurty se vztahuje možnost platby kartou Multisport - 1 karta hradí 30 minut (tzn. k zaplacení hodiny hraní jsou potřeba 2 karty Multisport, nebo 1 karta a doplatek druhé poloviny částky dle platného ceníku). Sezóna: letní Půjčujeme: rakety, míčky Možnosti platby: hotově, kreditem v systému Reenio, kartou Multisport (1 karta hradí 30 minut na kurtu), celoroční permanentkou Ceník tenisových kurtů:
 • NOHEJBAL
  Ke hraní nohejbalu je určen kurt číslo 3, v letní sezóně, v případě dobrého počasí. Kurt je venkovní, nekrytý a má antukový povrch. Pronájem kurtu na nohejbal je možný po předchozí rezervaci: Sezóna: letní Půjčujeme: míče Možnosti platby: hotově, kreditem v systému Reenio, celoroční permanentkou Ceník nohejbalu:
 • VOLEJBAL
  Ke hraní volejbalu je určen v letní sezóně kurt číslo 3, v zimní sezóně velká tělocvična. Kurt je venkovní, nekrytý a má antukový povrch. Rezervace volejbalu je možná zde (volejbal na kurtu v sekci venkovních sportovišť, volejbal v tělocvičně v sekci vnitřních prostor): Sezóna: letní, zimní Půjčujeme: míče Možnosti platby: hotově, kreditem v systému Reenio, celoroční permanentkou Ceník volejbalu:
 • STOLNÍ TENIS
  K dispozici jsou 2 stoly pro pro hru v tělocvičně. Po předchozí dohodě je možný také pronájem 2 stolů pro hru venku, ideálně i s letní grilovačkou. Stolní tenis je možné hrát po celý rok. Sezóna: letní, zimní Půjčujeme: pálky, míčky Ceník stolního tenisu:
 • BADMINTON
  Badminton je možné hrát po celý rok. Po celý rok je vám k dispozici velká tělocvična, v případě zájmu je možné si rekreačně zahrát také venku na trávníku. Sezóna: letní, zimní Půjčujeme: rakety, míčky Ceník badmintonu:
 • RELAXAČNÍ ZÓNA - POUZE PRO ČLENY
  Prostory relaxační zóny jsou určeny pouze pro členy klubu! Relaxační zóna pro ty, kteří si chtějí odpočinout - ať už po tréninku, nebo od hektického života za zdmi SK Start Praha. Členové klubu si mohou přijít odpočinout do relaxační místnosti vybavené výřivkou, saunou a ochlazovacím bazénkem. Samozřejmostí jsou i lehátka pro odpočinek. Pokud nemáte v plánu být členem závodního oddílu, ale přesto chcete relaxační zónu využívat, je možné se zapsat do oddílu Sport pro všechny. Pro více informací se obraťte na sekretariát SK. Relaxační zóna je po předchozí rezervaci přístupná členům všech oddílů klubu. Rezervace na tel. čísle +420 603 253 385. sezóna: letní, zimní Možnosti platby: hotově, kreditem v systému Reenio, celoroční permanentkou Ceník relaxační zóny:
 • POSILOVNA
  Malá, útulná posilovna s vybavením vhodným na posilování i rehabilitační cvičení. Vše, po čem vaše svaly touží. Posilovna je vybavena vším, co můžete potřebovat, např.: stojan na benchpress s lavicí, medicinbaly, činky (2-12 kg), TRX, multifunkční posilovací stojan, gymnastické míče, překážky na rychlostní trénink, posilovací gumy a posilovací bradla. Už stačí jen odhodlání! Nevíte si v posilovně rady? Využijte služeb osobní trenérky. Pokud preferujete spíše rehabilitační cvičení, můžete využít naší fyzioterapie. Možnosti platby: hotově, kreditem v systému Reenio, celoroční permanentkou Ceník posilovny:
 • FLORBAL
  Florbal si u nás můžete přijít zahrát celoročně do velké tělocvičny. Připravíme pro vás branky a zapůjčíme míčky a hokejky. Sezóna: letní, zimní Půjčujeme: hokejky, míčky Možnosti platby: hotově, kreditem v systému Reenio, celoroční permanentkou Ceník florbalu:
 • PÉTANQUE
  Pétanque si můžete rekreačně zahrát na venkovní travnaté louce, samostatně nebo ho spojit s pronájmem prostor, třeba s posezením a grilováním. Sezóna: letní Půjčujeme: herní sadu Možnosti platby: hotově, kreditem v systému Reenio, celoroční permanentkou Ceník pétanque:
 • KROKET
  Kroket si můžete rekreačně zahrát na venkovní travnaté louce, samostatně nebo ho spojit s pronájmem prostor, třeba s posezením a grilováním. Sezóna: letní Půjčujeme: herní sadu Možnosti platby: hotově, kreditem v systému Reenio, celoroční permanentkou Ceník kroketu:
 • WORKOUT
  Přijďte si zacvičit na venkovní workoutové hřiště a velkou trampolínu. Na workoutové hřiště a trampolínu je vstup na vlastní nebezpečí, za nezletilé osoby odpovídá zákonný zástupce. Sezóna: letní Možnosti platby: hotově, kreditem v systému Reenio, celoroční permanentkou Ceník workoutového hřiště:
bottom of page