top of page

Výuka lukostřelby

Výuka lukostřelby vedená zkušenými trenéry s letitou praxí a závodními úspěchy.

Výuka probíhá přímo na Střeleckém ostrově pod záštitou SK.


Klub nabízí kurzy lukostřelby pro veřejnost na Střeleckém ostrově v Praze 1, kde se můžete naučit základům tohoto krásného sportu pod vedením zkušených trenérů. Kurzy jsou vhodné pro děti i dospělé, pro začátečníky i pokročilé. Můžete si vypůjčit luk a šípy nebo si přinést své vlastní. Kurzy probíhají v zimních měsících v tělocvičně a v letních měsících na venkovní střelnici. Pro objednání hodiny můžete využít on-line rezervaci v rezervačním systému nebo napsat e-mail na vyukalukostrelby@skstart.com. Výuka probíhá vždy v pondělí a ve středu. V letní sezóně od 15:00 do 19:00, v zimní sezóně od 14:00 do 19:00. Mimo tyto časy je možné domluvit si indiviruální lekci. Jednorázová hodina s instruktorem a zapůjčením vybavení stojí 300 Kč.


Kompletní ceník výuky lukostřelby (čím déle s námi zůstanete, tím výhodnější máte ceny):


Ceník lukostřelba
.pdf
Download PDF • 119KB


TRENÉŘI:


František Hadaš ml., hlavní trenér Výuka v ČJ. Individuální trénink, poradenství, testování, oprava, výběr a prodej lukostřeleckého náčiní.

Pavla Hadašová Výuka v ČJ, AJ. Individuální trénink, kompenzační trénink, fitness trénink zaměřený na lukostřelbu. Oldřich Hašek Výuka v ČJ, AJ. Individuální trénink, poradenství, testování lukostřeleckého náčiní. Babeta Wunschová Výuka v ČJ, AJ. Individuální lekce. Všichni naši trenéři jsou certifikovanými trenéry 2. třídy.

bottom of page