MASÁŽE

Hodně stresu, jste unavení či vyčerpaní, bolí Vás záda nebo máte prostě jen rádi masáže? Přijďte si odpočinout skrze příjemnou a regenerační masáž a nechat problémy a starosti alespoň na chvíli za hlavou. 

Proč zrovna masáž? Masáž je totiž již staletí považována za nejstarší léčebnou metodu pro lidský organismus. První známky můžeme dohledat už v starověkém Řecku, Egyptě a Číně. Využívá se k posílení organismu, rychlejší regeneraci, zlepšení tělesného a duševního zdraví, regeneraci po úrazech a mnoho dalšího. Masáže v naší době nacházejí čím dál tím větší uplatnění a to kvůli častému sedavému stylu života a nedostatku pohybu, naše tělo při tomto stavu chátrá a proto bychom mu měli dopřát větší péči, například formou relaxačních
či sportovních masáží, pravidelného pohybu (tréninku) a správné, dostatečné, pestré a vyvážené stravy pro doplnění energie.

V případě vážné nemoci, je vhodné se poradit s ošetřujícím lékařem, zda je pro Vás masáž vhodná.

 

Nabízené služby:

  • Klasická masáž

  • Sportovní masáž

  • Strečink (protahování)

 

Pro více informací nebo objednání:

    Pavla Hadašová

    +420 604 623 366

    pavla@hadas.cz

sk.png

Otvírací hodiny:

Pondělí - Čtvrtek

9:00 - 22:00

Pátek

12:00 - 22:00

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

Kontaktní adresa SK Start Praha:

Sportovní klub Start Praha z.s.

IČO:00537381

Střelecký ostrov 336
110 00 Praha 1
tel: 224 934 717
e-mail: sekretariat@skstart.com

Vozidlem se k objektu nedostanete přímo a je nutné zaparkovat na některém břehu Vltavy. Buď v okolí Národního divadla nebo Újezdu.
MHD můžete využít tramvajové spojení (linka 9 atd.) ze stanice metra Národní nebo Anděl do stanice Národní divadlo nebo Újezd.

logo_hadas_m.jpg
kudyznudy-RGB.jpg

© 2018 by NataliHadas. Proudly created with Wix.com