top of page

Lukoškolka

Vážení sportovní přátelé
V našem sportovním klubu nabízíme možnost vyzkoušet si lukostřelbu a naučit se jejím základům v našich kurzech pro veřejnost nebo chcete-li v lukoškolce. Pokud Vás to zaujme, není nic jednoduššího než přestoupit do našeho lukostřeleckého oddílu a věnovat se tomuto krásnému sportu na vyšší úrovni.
V současné době se máte možnost lukostřelbu učit na naší lukoškolkové střelnici na Střeleckém ostrově v Praze 1 a nebo na naší závodní střelnici na Strahově v Praze 6. Pro objednání hodiny na Střeleckém ostrově můžete ihned využít on-line rezervaci, případně se obrátit telefonicky na náš sekretariát, kde Vám rádi poradí a zarezervují volné hodiny. 
Pokud chcete začít trénovat v lukostřeleckém oddíle na venkovní střelnici na Strahově (v zimě v hale na Střeleckém ostrově), je nutné se obrátit na náš lukostřelecký oddíl a nebo napsat na náš mail.
Můžete využít také zajímavých slev při zaplaceném předplatném !


Těšíme se na Vaši návštěvu,
SK Start Praha

sk.png

TRENÉŘI LUKOŠKOLKY NA STŘELECKÉM OSTROVĚ:

František Hadaš ml. - několikanásobný mistr ČR a medailista v halové, terčové, 3D a terénní lukostřelbě, v minulosti dlouholetý reprezentant ČR a účastník MS a ME


Jaroslav Suchý - několikanásobný mistr ČR medailista v halové, terčové a terénní lukostřelbě, bývalí reprezentant ČR


Oldřich Hašek - několikanásobný mistr ČR, medailista v halové, terčové a terénní lukostřelbě

Pavla Hadašová - mistryně republiky v halové lukostřelbě družstev

sk.png
Trenéři

FOTOGALERIE

jj.PNG
P1030222.JPG
P1030225.JPG
P1030229.JPG
sk.png
fOTOGALERIE
bottom of page